Naučte se, jak získat nové zákazníky a hýčkat ty stávající pomocí e-mail marketingu. Vytvořte si dlouhodobou konkurenční výhodu díky efektivním rozesílkám a e-mailingovým automatizacím. V tomto kurzu plném praktických ukázek zjistíte, jak na to.

Co se v online kurzu o e-mailingu naučíte?

Během 90 minut si v kurzu připravíte vlastní e-mailingovou strategii, zjistíte, jak správně strukturovat e-maily, segmentovat kontakty nebo třeba zapojit automatizaci do marketingu. Vše je vysvětlené na konkrétních příkladech, jednoduše a srozumitelně.

Krok po kroku vás čeká:

Praktické informace

Ano. Je dobré orientovat se v základech online marketingu, nic víc ale znát nemusíte.

Čeká na vás 10 lekcí, které vám celkem zaberou 1,5 hodiny.

Základy e-mail marketingu můžete absolvovat úplně zdarma.

Ano, projděte všechny lekce, označte je tlačítkem jako dokončené a na konci získáte certifikát absolventa.

Školení e-mail marketingu můžete procházet dle svých časových možností nebo se věnovat pouze tématům, která vás zajímají. Jednotlivé lekce však doporučujeme absolvovat v pořadí, v jakém jsou seřazeny, neboť na sebe navazují. Po zhlédnutí každého videa se vám nabídne tlačítko „Označit jako dokončené“ (najdete ho pod videem). Pokud na něj kliknete, lekci označíte za splněnou – vždy tak budete mít přehled, které lekce jste prošli a které vás ještě čekají. Začněte se vzděláváním již nyní, stačí se přihlásit do kurzu a pak kliknout na první část „Úvod do kurzu e-mailingu“.

Vybrané ohlasy

„Kurz základy e-mail marketingu je skvělý program pro všechny, kdo chtějí pracovat a využívat e-mailový marketing správně a hlavně díky mailingu generovat super tržby nad rámec běžných prodejů. Pepa vše vysvětluje naprosto srozumitelně, prakticky a i pro mě osobně byla v kurzu řada obrovsky hodnotných informací, které jsem do té doby neznal a nepracoval s nimi. Hned jsem je zařadil do vlastního e-mailingu jak v rámci mého projektu ESHOP BOOSTER, tak i na mém e-shopu x-trenink.cz. Díky Včelišti za super kurz."

Daniel Višňák, Mentor a autor programu eshopbooster.cz