Všechny kurzy

Ponořte se do online studia a posuňte váš marketing na novou úroveň. Z jakých kurzů můžete vybírat?

Zdarma
Lektorka školí na téma sociální sítě

Jak začít na sociálních sítích

Chcete začít s marketingem na sociálních sítích? Kurz plný praktických ukázek a těch nejdůležitějších informací vám k tomu pomůže bez ohledu na to, zda už sociální sítě využíváte nebo o nich teprve uvažujete.

Zdarma

Základy e-mail marketingu

Kurz Základy e-mail marketingu je nabitý tím nejdůležitějším, abyste posílali e-maily, které vám pomohou budovat silný brand a vaše zákazníky přimějí zamilovat si vaše služby.

Zdarma

SEO kurz pro začátečníky

Školení Základy SEO je nabité tím nejdůležitějším, co byste měli o optimalizaci pro vyhledávače vědět, abyste zviditelnili svůj web či obsah v přirozených výsledcích vyhledávání na Googlu, Seznamu a v dalších vyhledávačích.

Zdarma
Základy obsahového marketingu

Základy obsahového marketingu

Jak začít s obsahovým marketingem? Zorientujte se v pojmech, nástrojích i strategiích tvorby kvalitního obsahu.

Zdarma
Outsourcing obsahu

Outsourcing obsahu

Kdy se vyplatí najmout si profesionálního copywritera? Naučte se, jak spolupráci s ním maximálně zefektivnit.

Školení v přípravě

Obsahová strategie

Jak sestavit úspěšnou obsahovou strategii, která osloví nové zákazníky a zapojí ty stávající.

To mě zajímá »
Školení online marketingové strategie

Online marketingová strategie

Jak plánovat konkrétní kroky k tomu, aby vám online marketing přinesl nové zákazníky i vyšší efektivitu?

To mě zajímá »
Základy marketingu na sociálních sítích

Základy copywritingu

Zjistěte, jak zaujmout zákazníky a zároveň jim poskytnout všechny potřebné informace.

To mě zajímá »

Kafe a marketing

Neformální setkání nad kávou se zajímavými lidmi z oboru. Zaposlouchejte se do příběhů zkušených marketérů, kteří s námi sdíleli své úspěchy, přešlapy i cenné tipy z praxe.

Zdarma

Kafe a marketing s Ondřejem Karanským o obsahovém marketingu ve finančním sektoru

Investiční platforma Portu si i přes nejistou dobu získává důvěru dalších a dalších klientů, a to díky propracovanému obsahovému marketingu. Marketingový ředitel Portu Ondřej Karanský nám prozradil podrobnosti.

Zdarma

Kafe a marketing s Janem Romportlem o umělé inteligenci

Jan Romportl je expert na umělou inteligenci, a tak není divu, že právě on nám přišel vysvětlit, proč se teď AI dostala tak do popředí a jak ovlivní budoucnost nás, marketérů.

Zdarma

Kafe a marketing s Radoslavem Conevem o marketplaces

Radoslav Conev z e-shopu Bioruza.sk nasbíral bohaté zkušenosti ve světě online tržišť a přišel se o ně s námi podělit. Vysvětlil, jak marketplaces fungují, pro koho (ne)jsou vhodná a mnoho dalšího.

Zdarma

Kafe a marketing s Luborem Malým o HR marketingu

Díky Luborovi jsme se dozvěděli, jak na tvorbu HR kampaní a které propagační kanály jsou pro ně nejefektivnější. Nechyběly ani konkrétní ukázky a rady ověřené v praxi. 

Zdarma

Kafe a marketing: Adam Dunovský

Adam je v oblasti podcastů jako ryba ve vodě, proto nám mohl zcela objektivně prozradit detaily ohledně natáčení a marketingu tohoto oblíbeného formátu.

Zdarma

Kafe a marketing: Adam Pýcha

Adam má jako marketingový a e-commerce ředitel na starost kompletní fungování online obchodu Knihy Dobrovský. Zajišťuje, aby e-shop rostl a lidé tam nakupovali rádi. Prozradil nám, jak konkrétně to dělá a co k tomu využívá.

Zdarma

Kafe a marketing: Ženy v byznysu

Jako hosty jsme si pozvali Ženy v byznysu, Alenu Barnovou a Kateřinu Tygl, které nám prozradily jak úspěšně uspořádat vlastní event, meetup či konferenci pro komunitu, odborníky, klienty či širokou veřejnost.

Zdarma

Kafe a marketing: Lukáš Balek

Březnové Kafe a marketing se točilo kolem dnes čím dál populárnějších nákupů farmářských potravin. Naše pozvání přijal Lukáš Balek, Scuk.cz.

Zdarma

Kafe a marketing: Jan Houdek

Naše pozvání přijal Jan Houdek, stratég, marketér a majitel společnosti Dokonalá káva, která cílí na milovníky domácí přípravy espressa. Nenechte si ujít marketing provoněný kávou.

« » strana 1 / 4

Přednášky

Chcete se dozvědět něco nového ze světa online marketingu? Josef Řezníček vám prozradí marketingové rady a triky týkající se sociálních sítí, SEO, e-mailingu, strategií a obsahovém marketingu.

Zdarma
přednáška

Přednáška: Střet marketérů a ochrany osobních údajů, verze 2022

Nastavení cookie lišty je velmi oblíbené slovní spojení, které od začátku roku 2022 velmi rezonuje celým online světem. Právě proto si toto téma zvolil i Josef Řezníček jako přednášku pro studenty Vysoké školy ekonomické v Praze v rámci akce Absolvenské středy.