Všechny kurzy

Ponořte se do online studia a posuňte váš marketing na novou úroveň. Z jakých kurzů můžete vybírat?

Zdarma

SEO kurz pro začátečníky

Školení Základy SEO je nabité tím nejdůležitějším, co byste měli o optimalizaci pro vyhledávače vědět, abyste zviditelnili svůj web či obsah v přirozených výsledcích vyhledávání na Googlu, Seznamu a v dalších vyhledávačích.

Zdarma
Outsourcing obsahu

Outsourcing obsahu

Kdy se vyplatí najmout si profesionálního copywritera? Naučte se, jak spolupráci s ním maximálně zefektivnit.

Zdarma
Základy obsahového marketingu

Základy obsahového marketingu

Jak začít s obsahovým marketingem? Zorientujte se v pojmech, nástrojích i strategiích tvorby kvalitního obsahu.

Školení v přípravě

Školení základů e-mail marketingu

Základy e-mail marketingu

Tvořte newslettery, na které se budou odběratelé těšit a které se stanou zásadním zdrojem vašeho obratu.
To mě zajímá »
Školení online marketingové strategie

Online marketingová strategie

Jak plánovat konkrétní kroky k tomu, aby vám online marketing přinesl nové zákazníky i vyšší efektivitu?

To mě zajímá »
Základy marketingu na sociálních sítích

Jak začít na sociálních sítích

Pronikněte do tajů marketingu na sociálních sítích. Zjistěte, jak je využít ve váš prospěch.

To mě zajímá »

Kafe a marketing

Neformální setkání nad kávou se zajímavými lidmi z oboru. Zaposlouchejte se do příběhů zkušených marketérů, kteří s námi sdíleli své úspěchy, přešlapy i cenné tipy z praxe.

Zdarma

Kafe a marketing: Adam Dunovský

Adam je v oblasti podcastů jako ryba ve vodě, proto nám mohl zcela objektivně prozradit detaily ohledně natáčení a marketingu tohoto oblíbeného formátu.

Zdarma

Kafe a marketing: Adam Pýcha

Adam má jako marketingový a e-commerce ředitel na starost kompletní fungování online obchodu Knihy Dobrovský. Zajišťuje, aby e-shop rostl a lidé tam nakupovali rádi. Prozradil nám, jak konkrétně to dělá a co k tomu využívá.

Zdarma

Kafe a marketing: Ženy v byznysu

Jako hosty jsme si pozvali Ženy v byznysu, Alenu Barnovou a Kateřinu Tygl, které nám prozradily jak úspěšně uspořádat vlastní event, meetup či konferenci pro komunitu, odborníky, klienty či širokou veřejnost.

Zdarma

Kafe a marketing: Lukáš Balek

Březnové Kafe a marketing se točilo kolem dnes čím dál populárnějších nákupů farmářských potravin. Naše pozvání přijal Lukáš Balek, Scuk.cz.

Zdarma

Kafe a marketing: Jan Houdek

Naše pozvání přijal Jan Houdek, stratég, marketér a majitel společnosti Dokonalá káva, která cílí na milovníky domácí přípravy espressa. Nenechte si ujít marketing provoněný kávou.

Zdarma

Kafe a marketing: Lucie Petráková

Jak vypadá marketing, který má koule? Inspiraci jsme načerpali od Lucie Petrákové, marketingové ředitelky Železné koule, během lednového Kafe a marketingu.

Zdarma

Kafe a marketing: Ondřej Vrabec

Je marketing e-shopu se zahradní zábavou stejně hravý a originální jako jeho sortiment? Na to jsme se ptali Ondřeje Vrabce, zakladatele ZahradniZabava.cz, v listopadovém Kafi a marketingu.

Zdarma

Kafe a marketing: Tadeáš Kula

Co stojí za úspěchem startupu, který propojuje ekologii a lásku ke čtení? Hostem říjnového Kafe a marketingu byl jeden z nejmladších českých podnikatelů Tadeáš Kula, CEO a zakladatel Reknih.

Zdarma

Kafe a marketing: Ruslan Skopal

S Ruslanem Skopalem jsme v září nahlédli do zákulisí marketingu největšího českého e-shopu s pánským spodním prádlem. Povídali jsme si o budování značky, konkrétních finančních ukazatelích, tvorbě mediálních plánů nebo o spolupráci s influencery.

« » strana 1 / 3

Přednášky

Chcete se dozvědět něco nového ze světa online marketingu? Josef Řezníček vám prozradí marketingové rady a triky týkající se sociálních sítí, SEO, e-mailingu, strategií a obsahovém marketingu.

Zdarma
přednáška

Přednáška: Střet marketérů a ochrany osobních údajů, verze 2022

Nastavení cookie lišty je velmi oblíbené slovní spojení, které od začátku roku 2022 velmi rezonuje celým online světem. Právě proto si toto téma zvolil i Josef Řezníček jako přednášku pro studenty Vysoké školy ekonomické v Praze v rámci akce Absolvenské středy.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram