O Akademii Včeliště

Naučíme vás, jak dělat efektivní internetový marketing, který vás odliší od konkurence, bude vám pravidelně přinášet nové zákazníky a udrží ty stávající. A to vše pomocí kvalitního obsahu.

Jsme marketingová agentura Včeliště a specializujeme se na marketing, který vám vytvoří dlouhodobou konkurenční výhodu. V Akademii s vámi sdílíme naše zkušenosti a ukazujeme vám, jak na to, aby obsah přinášel dlouhodobé výsledky i vám.

Vzdělávejte se s námi pomocí online videí a interaktivních školení odkudkoli a vlastním tempem.

Seznamte se s lektory »

Proč vznikla Akademie Včeliště

Vizí Včeliště je pomáhat lidem a firmám dělat efektivní marketing, který se stane dlouhodobou konkurenční výhodou. Proto jsme založili marketingovou Akademii, kde vám ukážeme, jak posunout váš online marketing na vyšší úroveň.

Chceme pomoct co nejvíce projektům, proto jsou kurzy zdarma.

 

Vybrat si kurz »

Seznamte se s lektory

Kdo vás bude našimi online kurzy provázet?

Profilové foto Josefa Řezníčka
Josef Řezníček

Díky Josefovi se zrodilo Včeliště i včeliští marketingová Akademie. Vede tým marketérů, přednáší na marketingových akcích a je autorem knih o obsahovém marketingu. Zviditelnit se na internetu pomáhá firmám a projektům už od roku 2005.

Více o lektorovi »
Bára Žižková
Bára Žižková

Bára působí ve Včelišti jako specialistka na sociální sítě a projektová manažerka od roku 2017. Za tu dobu pomohla již desítkám klientů rozjet nebo vylepšit komunikaci a obsah na Facebooku, Instagramu i LinkedInu. Pravidelně školí marketing na sociálních sítích nejen klienty Včeliště, ale i širokou veřejnost na konferencích a přednáškách.

Více o lektorce »