Chcete se odlišit od konkurence a tvořit kvalitní a hodnotný obsah, který vám bude přinášet nové zákazníky? Jste na správném místě. Připravili jsme pro vás content marketing kurz, v němž vám zdarma odhalíme, jak pomocí obsahu zvýšit efektivitu vašeho internetového marketingu.

Co se v kurzu naučíte

Naučíte se vše, co potřebujete pro to, abyste mohli s obsahovým marketingem úspěšně začít. Kurz vás vybaví informacemi, které vám pomohou zorientovat se v jednotlivých pojmech, nástrojích a strategiích. Nastíní výhody a nevýhody tvorby obsahu. Odhalí, pro koho je tento typ marketingu vhodný a jakým způsobem ho implementovat do celkové komunikace firmy. 

Krok po kroku vás čeká:

Praktické informace

Je kurz vhodný pro úplné začátečníky?

Ano. Je dobré orientovat se v základech online marketingu, nic víc ale znát nemusíte.

Jak je kurz časově náročný?

Kurz se skládá z 9 teoretických lekcí, jejichž projití vám zabere 1 hodinu. Ke každé lekci dostanete praktický úkol.

Jaká je cena kurzu?

Základy obsahového marketingu absolvujete zdarma.

Musím kurz procházet najednou? 

Kurz můžete procházet dle svých časových možností nebo se věnovat pouze tématům, která vás zajímají. Jednotlivé lekce však doporučujeme absolvovat v pořadí, v jakém jsou seřazeny, neboť na sebe vždy navazují. Po zhlédnutí každého videa se vám zaktivní tlačítko „Označit jako dokončené“ (najdete ho pod videem). Pokud na něj kliknete, lekci označíte za splněnou – vždy tak budete mít přehled, které lekce jste již prošli a které vás ještě čekají. Začněte se vzděláváním již nyní, stačí kliknout na první část „Úvod k tréninku“.

Stojí vás tvorba textů příliš mnoho času, peněz i úsilí a zvažujete možnost najmout si profesionálního copywritera? Pak by vás náš kurz outsourcingu tvorby obsahu neměl minout. Ukážeme vám nejen jak najít vhodného člověka, ale především jak spolupráci s ním zefektivnit a připravit za méně peněz více lepšího a kvalitnějšího obsahu.

Co se v kurzu naučíte

Ve 30 minutách se naučíte úspěšně spolupracovat s externisty na tvorbě obsahu pro váš web a marketing. Budete vědět, jak copywriterovi připravit zadání, jak mu poskytnout konstruktivní zpětnou vazbu, v čem je outsourcing tvorby obsahu výhodný a v čem nikoliv.

Krok po kroku vás čeká:

Praktické informace

Pro koho se kurz hodí?

Pro všechny, kteří chtějí zefektivnit svůj obsahový marketing – ať už si texty tvoří sami, nebo na jejich tvorbě spolupracují s externisty.

Jak je kurz časově náročný?

Kurz se skládá ze 7 lekcí a zabere vám zhruba půl hodinky.

Kolik za kurz zaplatím?

Kurz jsme pro vás připravili zdarma.

Musím kurz procházet najednou? 

Kurz můžete procházet dle svých časových možností nebo se věnovat pouze tématům, která vás zajímají. Jednotlivé lekce však doporučujeme absolvovat v pořadí, v jakém jsou seřazeny, neboť na sebe vždy navazují. Po zhlédnutí každého videa se vám zaktivní tlačítko „Označit jako dokončené“ (najdete ho pod videem). Pokud na něj kliknete, lekci označíte za splněnou – vždy tak budete mít přehled, které lekce jste již prošli a které vás ještě čekají. Začněte se vzděláváním již nyní, stačí kliknout na první část „Jak důležité jsou texty v marketingu a kdo je má psát“.